Воздвижівська сільська територіальна громада
Запорізька область

Про підсумки І етапу обласної учнівської олімпіади з предмета «фізична культура» у 2021-2022 навчальному році

Дата: 20.12.2021 10:13
Кількість переглядів: 248

На виконання розпорядження сільського голови від 25.11.2021 № 230 «Про проведення обласної учнівської олімпіади з предмета «Фізична культура у 2021-2022 навчальному році» 16 грудня 2021 року у КЗ «Воздвижівська ЗОШ» було проведено І етап обласної учнівської олімпіади з предмета «фізична культура».

У І етапі олімпіади взяли участь 8 учасників із 4 закладів загальної середньої освіти Воздвижівської сільської ради.

За результатами проведення олімпіади перше місце серед дівчат посіла Яна ЗЕМЛЯНКО, учениця КЗ «Верхньотерсянська ЗОШ» ВСР (вчитель фізичного виховання Олег ПЕТРОВ), друге місце посіли - Яна ЗДАНОВСЬКА, учениця КЗ «Долинська ЗОШ» (вчитель фізичного виховання Олександр ГАЙДАБУРА) та Надія ІВАСЮК, учениця КЗ «Добропільська ЗОШ» (вчитель фізичного виховання Вікторія РЯБКО), третє місце посіла Ірина ДУДАРЧУК, учениця КЗ «Воздвижівська ЗОШ (вчитель фізичного виховання Валерій ПРИХОДЬКО).

Серед юнаків у І етапі олімпіади перше місце посів Данило ТИЛИК, учень КЗ «Верхньотерсянська ЗОШ» ВСР (вчитель фізичного виховання Олег ПЕТРОВ), на другому місці Олександр ДУДАРЧУК, учень КЗ «Воздвижівська ЗОШ (вчитель фізичного виховання Валерій ПРИХОДЬКО), на третьому місці Валерій МОСІЙЧУК, учень КЗ «Долинська ЗОШ» (вчитель фізичного виховання Олександр ГАЙДАБУРА).

Вітаємо юних спортсменів та бажаємо нових перемог у фізичній підготовці!

Відділ освіти, культури та спорту сільської ради